Pacolli nga avioni i tij privat jep një këshillë dhe u uron të gjithëve ditë të mbarë!

Aktuale

Pacolli nga avioni i tij privat jep një këshillë dhe u uron të gjithëve ditë të mbarë!

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 10:22
Behgjet Pacolli

Ish-presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli, njëherësh kryetar i AKR-së, ka bërë një përshëndetje për ndjekësit dhe miqtë e tij në rrjetet sociale.

Ai nga avioni i tij privat, ka dhënë edhe një këshillë, duke apeluar që secili të kujdeset ndaj vetvetes duke mos lejuar askënd të ndikojë negativisht.

”Kujdesuni për veten dhe mos lejoni që askush të ndikojë negativisht në ditën tuaj.

I uroj të gjithëve një ditë të mbarë!”, shkruan ai ndërsa këtë mesazh e ka shoqëruar edhe me këtë fotografi nga një moment udhëtimi me avionin e tij privat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat