“Planin për ndarjen e Kosovës e bëri lobi pro-serb”/ Ish-agjenti i SHIK-ut publikon emrat

Aktuale

“Planin për ndarjen e Kosovës e bëri lobi pro-serb”/ Ish-agjenti i SHIK-ut publikon emrat

Nga: N. Sh. Më: 30 dhjetor 2021 Në ora: 20:34
Vuçiç duke prezentuar hartën për ndarjen e Kosovës

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, ka publikuar emrat e atyre që sipas tij, lobonin për ndarjen e Kosovës.

Miftari në një postim në facebook, shkruan se, ndarjen e Kosovës e penguan Qeveria Kurti 1, kancelarja gjermane Angela Merkel dhe deri diku edhe Ramush Haradinaj.

Postimi i plotë:

Qeveria Kurti 1 dhe kancelarja Gjermane, Angela Merkel edhe Ramush Haradinaj deri diku, e kundërshtuan ndarjen dhe zhbërjen e Kosovës si shtet, planet e ndarjes dhe shpërbërjes së shtetit të Kosovës po e bënte lobi pro-serb si Bolltoni, Grenelli, Pallmeri, Hashim Thaçi, Isa Mustafa, Edi Rama, Vlora Çitaku, Avdullah Hoti.... e qësi zuzar që i deshnin pantollonat zuzarit Grenell 7.6.5.4.3.2.1...!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat