Tomë Gashi i jep një këshillë Edi Ramës: Mbaje mend, kush ta blen shpirtin…!

Aktuale

Tomë Gashi i jep një këshillë Edi Ramës: Mbaje mend, kush ta blen shpirtin…!

Më: 18 janar 2022 Në ora: 20:24
Tomë Gashi

Avokati Tomë Gashi ka komentuar fotografinë në të cilën kryeministri shqiptar, Edi Rama shihet duke iu përkulur presidentit turk Erdogan.

Ai tha Rama u nënshtrua nga rdogani në shtetin e vet, derisa edhe e paralajmëroi diçka.

“Mbaje mend o Edi Rama!Kush ta blen shpirtin ta sundon mendjen”, shkroi Gashi në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Nënshtrimi ka emër!

I nënshtruar në shtetin e vet

Çka ke o Edi

Në Shqipëri je 🇦🇱

Jo në Turqi

Kë frikë nga Erdogani i vogël

Apo të dy keni frikë nga mbreti ynë Gjergi Kastrioti i madh.

Mbaje mend o Edi Rama

Kush ta blen shpirtin ta sundon mendjen.

Image
Edi Rama dhe Erdogani
Image
Erdogan
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat