​106 raste aktive me COVID-19

Aktuale

​106 raste aktive me COVID-19

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 11:51
Foto ilustrim

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve janë realizuar 294 teste.

Prej të cilave 106 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Sipas njoftimit, janë 1066 raste aktive. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë shëruar 52 persona.

E në 24 orët e fundit nuk është vaksinuar asnjë qytetarë për shkak se të dielën nuk ka proces të vaksinimit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat