Xhevdet Pozhari nuk ‘përmbahet’ ndaj Driton Selmanajt: Bëhu burrë dhe dilëm përballë..!

Aktuale

Xhevdet Pozhari nuk ‘përmbahet’ ndaj Driton Selmanajt: Bëhu burrë dhe dilëm përballë..!

Nga: A.M Më: 24 shtator 2022 Në ora: 13:45
Driton Selmanaj dhe Xhevdet Pozhari

Ditë më parë, analisti Xhevdet Pozhari ka hedhur disa dyshime mbi deputetin e LDK-së, Driton Selmanaj lidhur me fotografinë e tij me personin që kishte tentuar ta vriste kryeministrin Kurti, Prek Kodrën.

E siç duket këto komentet nuk janë pritur mirë, sa një faqe me emër “Ibrahim Rugova – President Historik” ka shpërndarë disa pastime, ku në njërën prej tyre e ka quajtur Pozharin ‘servil’.

E ndaj këtyre shkrimeve ka reaguar vetë analisti, ku i ka kërkuar Selmanajt përballje televizive.

“Driton, sa më fyen t'u u fsheh prapa emrit të Ibrahim Rugovës, bëhu burrë dhe dilëm përballë në studio nëse ta mbanë”, shkroi Pozhari në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Driton, sa më fyen t'u u fsheh prapa emrit të Ibrahim Rugovës, bëhu burrë dhe dilëm përballë në studio nëse ta mbanë.

Image
Postimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat