“O bre unë po flej rehat se e di që nesër kur të çohna Albini nuk ka me nënshkru naj marrëveshje të dëmshme”

Aktuale

“O bre unë po flej rehat se e di që nesër kur të çohna Albini nuk ka me nënshkru naj marrëveshje të dëmshme”

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 00:10
Albin Kurti

Deputetja e Vetëvendosjes Fatmire Kollçaku-Mullhaxha e ka lavdëruar qeverinë dhe kryeministrin Albin Kurti.

Madje ajo me opinionin e ka ndarë edhe një ‘muhabet’ nga salloni i floktares së saj.

“Po e them një ngjarje.

Isha te parukierja edhe një vajzë e re, grua e re, nuk isha e bindur se ajo e përcjell fort politikën më tha: Ooo bre unë po flej rehat se e di që nesër kur të çohna Albini nuk ka me nënshkru naj marrëveshje të dëmshme.”, tha deputetja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat