Rron Gjinovci – arsimtarëve: Viktimizimi juaj shumë i lodhtë

Aktuale

Rron Gjinovci – arsimtarëve: Viktimizimi juaj shumë i lodhtë

Nga: A.SH Më: 5 tetor 2022 Në ora: 19:09
Rron Gjinovci

Aktivisti i Shoqërisë Civile, Rron Gjinovci ka kritikuar arsimtarët duke thënë se ata po viktimizohen.

Sipas tij, vet ata i kanë fajet tash do t’i bartin pasojat

Postimi në Facebook:

Ky viktimizimi i arsimtarëve shumë i lodht. Ku i keni pasë mendët kur ju thojshim nalnu mos boni budallakina? Ju fëmijë s'jeni me ju bo hallku budallë, po jau ka kojtë. Tash bartni pasojat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat