Një duet mes Eliza Hoxhës dhe Memli Krasniqit? Deputetja zbulon detaje për albumin e papublikuar të “Ritmi i Rrugës”

Aktuale

Një duet mes Eliza Hoxhës dhe Memli Krasniqit? Deputetja zbulon detaje për albumin e papublikuar të “Ritmi i Rrugës”

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 11:35
Memli Krasniqi dhe Eliza Hoxha

Një duet mes Eliza Hoxhës dhe Memli Krasniqit? Deputetja zbulon detaje për albumin e papublikuar të “Ritmi i Rrugës”

Këngëtarja e njohur dhe deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha, ishte e ftuar në rubrikën “Mes rreshtave” të emisionit “Kendiv”.

Aty ajo foli gjithçka rreth jetës së saj, pos politikës. Ajo u pyet edhe për ndonjë rikthim të mundshëm në muzikë dhe bashkëpunim me kolegun e saj, Memli Krasniqi, dikur një nga rep-artistët më aktivë dhe të pëlqyer.

Hoxha tha se dëshira e saj për rikthim në muzikë nuk është shuar, derisa për një duet me Memli Krasniqi duket të jetë e vështirë.

Duke u ndalë tek periudha ku ajo dhe kolegët e saj sollën shumë hite, ajo tha se i vjen keq që disa prej tyre janë tërhequr dhe kjo nuk është dashur të ndodhë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat