“Horror”/ Gjinovci reagon i dëshpruar për vrasjen e gruas para QKUK-së!

Aktuale

“Horror”/ Gjinovci reagon i dëshpruar për vrasjen e gruas para QKUK-së!

Nga: M.H. Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 19:32
Rron Gjinovci

Aktivisti Rron Gjinovci përmes një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me vrasjen e gruas në QKUK.

Ai u shpreh se është e tmerrshme të qenurit grua në ditë të sotme në Kosovë, përcjell “Bota sot”.

Gjinovci më tej e quan “Horror” aktin e kryer.

Postimi i plotë

Imagjinoni sa tmerr osht me konë gru sot në Kosovë. Çdo 4-5 ditë vrahet një gru tjetër, ti kurrë nuk e din a je e radhës. Horror!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat