Hamza: Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e futbollistit të ri mitrovicas

Aktuale

Hamza: Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e futbollistit të ri mitrovicas

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 17:32
Bedri Hamza

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka reaguar pas vdekjes së futbollistit 17-vjeçar Erion Kajtazi.

Ai potencoi se me dhimbje të thellë e mori lajmin për vdekjen e tij.

“Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e futbollistit të ri mitrovicas, Erion Kajtazi.

Ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes, shoqërisë dhe gjithë qytetareve”, ka shkruar Hamza në rrjetin social Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat