Daut Haradinaj: Sa po e mbajke fjalën Kurti, unë e mbaj krytë ndër ujë

Aktuale

Daut Haradinaj: Sa po e mbajke fjalën Kurti, unë e mbaj krytë ndër ujë

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 17:44
Daut Haradinaj

Daut Haradinaj i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar pas kushteve të vendosura nga kryeministri Albin Kurti për formimin e Asociacionit.

Haradinaj ka thënë se “e ka parë vendosmërinë e Kurtit”, ndërsa më tutje shtoi duke ironizuar “mirë që po reflekton”.

Në fund, ai ka thënë se “sa po e mbajke fjalën ky, unë e mbaj krytë ndër ujë’.

“E pashë vendosmërinë e Kurtit për të satën herë dhe mirë që po reflekton, ama sa po e mbajke fjalën ky unë e mbaj krytë ndër ujë!” – ka shkruar Haradinaj në një postim në Facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat