Molliqaj, thirrje Kurtit: Mos prano, dorëhiqu e hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh

Aktuale

Molliqaj, thirrje Kurtit: Mos prano, dorëhiqu e hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh

Më: 18 mars 2023 Në ora: 12:20
Dardan Molliqaj dhe Albin Kurti

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj i ka bërë thirrje Kurtit që mos ta pranojë propozimin e BE-së për planin e zbatimit të Planit Evropian.

Ai ka thënë se Kurti duhet të dorëhiqet, dhe ky plan të kundërshtohet bashkë në shesh.

Postimi i Molliqajt:

Kryeministri nuk duhet të pranojë!

Ka alternativë. Dorëhiqu dhe hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat