Limaj pas tensioneve në veri: Nuk provohet shteti o djem!

Aktuale

Limaj pas tensioneve në veri: Nuk provohet shteti o djem!

Nga: A.SH Më: 30 maj 2023 Në ora: 20:27
Fatmir Limaj

Pas situatave që po ndodhin në Kosovë ka reaguar edhe Fatmir Limaj.

Ai ka thënë se kjo është një situatë tipike për Albin Kurtin.

Postimi i plotë:

Nuk provohet shteti o djemë!

Situatë tipike për Albinin! As këndej as andej!

Shtrirja e plotë e sovranitetit dhe respektimi i kushtetutshmërisë bëhet në bashkëpunim të ngushtë me miqtë tanë ndërkombëtarë me të cilët rrugëtuam tash e 25 vite!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat