Viktimat në Ozdrim të Pejës janë nga kjo familje

Aktuale

Viktimat në Ozdrim të Pejës janë nga kjo familje

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 06:52
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka qenë fatal për dy viktima nga Ozdrimi i Pejës.

Dy persona kanë ndërruar jetë dhe një tjetër ka pësuar lëndime të rënda trupore si pasojë e goditjes së madhe që morën nga një veturë.

Burime të medias pohojnë se viktimat e këtij aksidenti janë nga familja Shala.

Në anën tjetër, drejtuesi i automjetit nga i cili janë aksidentuar viktimat është vetëdorëzuar në polici.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat