Musliu-Shoshi thumbon presidenten dhe kryediplomaten: Folën për Asosiacionin pa kompetencë, rëndësi ka me cilën pajtohet Albini

Aktuale

Musliu-Shoshi thumbon presidenten dhe kryediplomaten: Folën për Asosiacionin pa kompetencë, rëndësi ka me cilën pajtohet Albini

Më: 29 shtator 2023 Në ora: 09:51
Ariana Musliu-Shoshi

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar ndaj deklaratave të presidentes Osmani dhe kryediplomates Gërvalla.

Sipas deputetes qëndrimet e tyre janë bërë më shumë për t’i hyrë në hatër Kurtit.

“Foli Vjosa e Donika për Asociacionin, të dyja me qendrime të kundërta, por asnjëra nuk ka kompetencë kushtetuese dhe ligjore!

Rendësi ka se me cilën pajtohet Albini” shkruan deputetja në reagim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat