Shefja e BE-së në Kosovë tregon a shtyhen vizat me shpërbërjen e Kuvendit - Bota Sot
Shefja e BE-së në Kosovë tregon a shtyhen vizat me shpërbërjen e Kuvendit

Aktuale

E enjte, 15 nëntor 2018

Shefja e BE-së në Kosovë tregon a shtyhen vizat me shpërbërjen e Kuvendit

Më: 10 maj 2017 Në ora: 19:51
Shefja e zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova

Pas rënies së Qeverisë dhe shpërbërjes së Kuvendit, ka reaguar edhe shefja e zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova.

Ajo ka thënë se me zhvillimet e sotme në Kuvendin e Kosovës u shty edhe më liberalizimi i vizave, i shumëpritur për qytetarët e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test