Isufi: AAK voton kundër demarkacionit, Haradinaj i reagon - Bota Sot
Isufi: AAK voton kundër demarkacionit, Haradinaj i reagon

Aktuale

E martë, 13 nëntor 2018

Isufi: AAK voton kundër demarkacionit, Haradinaj i reagon

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 12:56
Ahmet Isufi

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi para deputetëve ka thënë se ky grup nuk e ndryshon qëndrimin për demarkacionin dhe se atë e ka bërë të ditur me kohë.

“Pas raportit të fundit janë qartësuar edhe më shumë gjërat dhe ne nuk do ta votojmë”, ka thënë Isufi.

Më pas, shefi i tij i partisë, kryeministrit Haradinaj ka thënë se e respekton secilin vendim të deputetëve të AAK-së, duke mos treguar se si do të votonte ai po të ishte deputet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test