KQZ-ja certifikoi rezultatet e raundit të dytë të zgjedhjeve për kryetarë të 12 komunave - Bota Sot
KQZ-ja certifikoi rezultatet e raundit të dytë të zgjedhjeve për kryetarë të 12 komunave

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

KQZ-ja certifikoi rezultatet e raundit të dytë të zgjedhjeve për kryetarë të 12 komunave

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 13:51
Foto ilustrim

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot certifikoi rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të raundit të dyte për kryetarë të 12 komunave: Gjakovë, Gjilan, Dragash, Kaçanik, Kamenicë, Mitrovicë e Jugut, Obiliq, Podujevë, Shtime, Suharekë, Vushtrri dhe Malishevë.

Po ashtu, KQZ-ja certifikoi rezultatin përfundimtar të rivotimit për kryetar të Komunës se Parteshit.

KQZ-ja shpalli rezultatin përfundimtar edhe të zgjedhjeve për kryetar të komunës së Kllokotit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test