Debati “Profilizimi i mësuesve nga klasa 1-5” (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Debati “Profilizimi i mësuesve nga klasa 1-5” (Drejtpërdrejt)

Aktuale

E shtunë, 20 tetor 2018

Debati “Profilizimi i mësuesve nga klasa 1-5” (Drejtpërdrejt)

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 14:17
Pamje nga video

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë po mban debatin me drejtoritë komunale të arsimit me temën “Profilizimi i mësuesve nga klasa 1-5”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test