Haradinaj tregon çfarë telefoni ka blerë - Bota Sot
Haradinaj tregon çfarë telefoni ka blerë

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

Haradinaj tregon çfarë telefoni ka blerë

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 18:30
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj duke iu përgjigjur të gjitha kritikave të deputetëve me një moment ka treguar edhe telefonin që ka blerë së fundi për të dhe stafin e tij.

Ai tha se përveç tij dhe tjerëve punojnë ka 16 orë e me këtë rast përmendi edhe policët dhe persona tjerë që punojnë me orar të zgjatur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test