“Ligjet nuk vlejnë për Kadri Veselin” - Bota Sot
“Ligjet nuk vlejnë për Kadri Veselin”

Aktuale

E martë, 16 tetor 2018

“Ligjet nuk vlejnë për Kadri Veselin”

Nga: A.S Më: 14 janar 2018 Në ora: 11:57
Kadri Veseli, Jetullah Geci, Bekim Jashari dhe Andin Hoti

Anëtari i LDK-së, Bajram Gecaj është shprehur kritik ndaj kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, pas publikimit të një foto ku shihet se ai është duke tymosur një cigare në një ambient të mbyllur.

Gecaj ka thënë se me këtë Veseli ka shkelur Ligjin për Duhanin

Ky është komenti i tij i plotë?

“Kryetari i PDK-së shkel Ligjin për Duhanin, tymos në një lokal”

“Natyrisht”, ligjet nuk vlejnë për “të fortët”...ky shkel ligjin e duhanit e Kryeministri na thotë se është në rregull shtënia me armë...e këto janë vetëm copëza të shkeljeve të tyre!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test