“Veseli i lejoi qëllimisht konfrontimet për demarkacionin, ose tani...” - Bota Sot
“Veseli i lejoi qëllimisht konfrontimet për demarkacionin, ose tani...”

Aktuale

E premte, 16 nëntor 2018

“Veseli i lejoi qëllimisht konfrontimet për demarkacionin, ose tani...”

Nga: G.B Më: 5 shkurt 2018 Në ora: 17:17
Kadri Veseli

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, i cili ka thënë se nuk do të lejojë konfrontime dhe skena teatrale për demarkacionin.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se Veseli i ka lejuar qëllimisht konfrontimet më herët, ose tani që janë bërë bashkë, VV nuk do të marrë guximin t’iu kundërvihet, përcjell Bota sot.

Postimi i plotë:

Kadri Veseli tha sot se “nuk do të lejojë të ketë konfrontime për këtë temë” [demarkacionin], dhe se nuk do të lejojë skena teatrale!

Kjo po i bije ose që më herët i kishte lejuar konfrontimet qëllimisht, ose që tani janë bërë bashkë “të fortët” dhe se LVV nuk do ta marrë guximin t’u kundërvihet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test