Mbahet ceremonia e certifikimit të programeve të vetëpunësimit - Bota Sot
Mbahet ceremonia e certifikimit të programeve të vetëpunësimit

Aktuale

E martë, 13 nëntor 2018

Mbahet ceremonia e certifikimit të programeve të vetëpunësimit

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 07:14
Ilustrim

?Sot mbahet ceremonia e certifikimit të programeve të vetëpunësimit, e cila shënon suksesin e 164 punëkërkuesve të rinj që kanë ndjekur trajnimin e ndërmarrësisë.

Cermonia organizohet nga Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), e  mbështetur nga GIZ-i gjerman.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test