Pacolli në SHBA takon zyrtarë nga Filipine, Kenya e Uganda - Bota Sot
Pacolli në SHBA takon zyrtarë nga Filipine, Kenya e Uganda

Aktuale

E mërkurë, 24 tetor 2018

Pacolli në SHBA takon zyrtarë nga Filipine, Kenya e Uganda

Nga: Bota Sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 17:29
Pamje nga takimi

Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli ka zhvilluar takime të ndryshme me zyrtarë të vendeve të ndryshme gjatë qëndrimit të tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Postimi i plotë:

Sot po mar pjesë edhe në Lutjët e mëngjezit por sot jam takuar edhe me ministrin e PJ të Filipinëve, më Zonjën e parë të Rowandës, më delegacionin e Kenyas dhe Ugandës.
Takimet vazhdojnë sot dhe nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test