Haradinaj takohet me Drejtorin e CIA-s - Bota Sot
Haradinaj takohet me Drejtorin e CIA-s

Aktuale

E enjte, 15 nëntor 2018

Haradinaj takohet me Drejtorin e CIA-s

Nga: Bota Sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 22:54
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka njoftuar së është takuar me Drejtorin e CIA-s, Mike Pompei.

Ai ka shkruan në Facebook se Kosova dhe ShBA janë partnerë strategjik në shumë fusha e posaçërisht në atë të sigurisë.

Postimi i plotë:

Pata nderin të takoj Drejtorin e CIA-s, Mike Pompei, me të cilin biseduam për sfidat e sigurisë në Kosovë dhe më gjërë.

Kosova dhe ShBA janë partnerë strategjik në shumë fusha e posaçërisht në atë të sigurisë.

Kosova është e bekuar që nuk është e vetme në ballafaqim me sfidat rajonale dhe globale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test