Ish agjenti i SHIK-ut publikon pamjet nga Rambuje: Koha kur DGSE e forcoi Thaçin duke... - Bota Sot
Ish agjenti i SHIK-ut publikon pamjet nga Rambuje: Koha kur DGSE e forcoi Thaçin duke...

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

Ish agjenti i SHIK-ut publikon pamjet nga Rambuje: Koha kur DGSE e forcoi Thaçin duke...

Nga: P.R Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 07:50
Foto e postuar nga Naim Miftari

Naim Miftari, ish agjent i SHIK-ut, në faqen e tij në facebook, ka publikuar një fotografi ku shihet presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me Jakup Krasniqin dhe Milaim Zekën.

Sipas Miftarit, konferenca e Rambujesë është momenti kur Kosovës iu dha e mbrapshta.

“1999 Koha kur ju dha e mbrapta Kosovës konferenca e Rambujes koha kur miku' pro-Serb shërbimi sekret Francës DGSE... e forcoj artificialisht Hashim Thaçin duke e shfrytëzuar mosdijen, naivitetin por dhe servilitetin e komandanteve të UÇK në Kosovë”, shkruan në facëqen e tij në facebook, ish agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, përcjellë “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test