Hoti thotë se Mustafa së shpejti kthehet në Kosovë - Bota Sot
Hoti thotë se Mustafa së shpejti kthehet në Kosovë

Aktuale

E hënë, 22 tetor 2018

Hoti thotë se Mustafa së shpejti kthehet në Kosovë

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 11:41
Avdullah Hoti

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti në një konferencë të mbajtur sot ka folur edhe për shëndetin e shefit të tij të partisë, Isa Mustafa.

Ai ka njoftuar se gjendja e Mustafës është përmirësuar dhe se shumë shpejt do të kthehet në Kosova nga Gjermania.

“Gjendja e tij është përmirësuar. Ne po konsultohemi çdo ditë me të. Ai është më mirë me shëndet, së shpejti do të kthehet në Kosovë”, ka thënë Hoti në fund të kësaj konference.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test