Këto janë informacionet e fundit lidhur me gjendjen shëndetësore të Isa Mustafës - Bota Sot
Këto janë informacionet e fundit lidhur me gjendjen shëndetësore të Isa Mustafës

Aktuale

E enjte, 18 tetor 2018

Këto janë informacionet e fundit lidhur me gjendjen shëndetësore të Isa Mustafës

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 16:46
Isa Mustafa

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti sot ka mbajtur një konferencë për media, ku ka shpalosur dështimet e Qeverisë Haradinaj, si dhe ngjarjet e mëdha që kanë përcjellur vendin kohëve të fundit.

Ai ka folur edhe për gjendjen shëndetësore të Isa Mustafës.

Lajmin e plotë mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar KËTU

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test