Ky është mjeku që u plagos sot nga dhëndëri i tij - Bota Sot
Ky është mjeku që u plagos sot nga dhëndëri i tij

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

Ky është mjeku që u plagos sot nga dhëndëri i tij

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 14:03
Ilustrim

Premtim Gojani me profesion mjek në mëngjesin e sotëm u plagos me tre plumba para derës së shtëpisë nga dhëndri i tij Faton Fetiu, rreth 60 vjeç i cili është nga Gjakova. Mjeku në këto momente ndodhet në sallën e operimit në një spital privat në Kosovë. Media ju fotot e mjekut të cilin dyshohet se dhëndëri i tij e gjuajti me tre plumba derisa po dilte nga dera e shtëpisë.

Motivet e ngjarjes ende nuk dihen. Ndërkohë që policia tashmë e ka ndaluar dhe intervistuar të dyshuarin e kësaj ngjarjeje. 

Në anën tjetër i plagosuri, gjinekologu Premtim Gojani në këto momente ndodhet në sallën e operimit të Spitalit Amerikan. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test