Ish mjeku i UÇK-së flet për Hashimin, Kadriun e Ramushin: Monstrumët lindin rrallë - Bota Sot
Ish mjeku i UÇK-së flet për Hashimin, Kadriun e Ramushin: Monstrumët lindin rrallë

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Ish mjeku i UÇK-së flet për Hashimin, Kadriun e Ramushin: Monstrumët lindin rrallë

Nga: H.O. Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 17:37
Ilustrim

Ish mjeku i UÇK-së, Liri Loshi në një postim të tij në Facebook, ditë më parë pati shkruar se njerëzit si Hashim Thaçi, Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj po lindkan rrallë. Sipas tij, monstrumët lindin rrallë.

Postimi i plotë:

Njerëzit si Hashimi, Kadriu e Ramushi u lindkan shumë rrallë! Njëherë në njëqind vjet po thonë!

Nuk di çfarë të them lidhur me këtë, pos që është e vërtetë se njerëzit normalë lindin më shpesh. Monstrumët më rrallë!/BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test