Zyrtari i AAK-së, i drejtohet Thaçit: Ky është shkatërrim i Republikës - Bota Sot
Zyrtari i AAK-së, i drejtohet Thaçit: Ky është shkatërrim i Republikës

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Zyrtari i AAK-së, i drejtohet Thaçit: Ky është shkatërrim i Republikës

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 18:36
Hashim Thaçi

Zyrtari i AAK-së dhe profesori i çështjeve juridike, Muhamet Kelmendi në një postim në Facebook i është drejtuar Presidentit Hashim Thaçi lidhur me ndarjen e Kosovës. Ai ka edhe disa pyetje për Thaçin se a duhet Kosova t’i nënshtrohet Serbisë.

Postimi i plotë:

Cka duhet te beje Kosova, z.Thaci?

Te i nenshtrohet Serbise!

Te beje marreveshje sipas marreveshjeve qe jane bere nen udheheqjen tende, si AKS, Amnestine e krimineleve serb, Gjykatat e pavarura serbe, komuna sipas organizimit serbomadh.

Apo cka z. Thaci?

Mos eshte fjala per Asociacionin qe nenkupton autonomi te gjere, qe ne realiet eshte:

ndarjen e Kosoves.

Kesaj nuk i thone intergrim!

Ky eshte shkaterrim i Republikes.

MK

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test