Skandaloze: Vidhet flamuri shtetëror te “Rrethi” - Bota Sot
Skandaloze: Vidhet flamuri shtetëror te “Rrethi”

Aktuale

E premte, 16 nëntor 2018

Skandaloze: Vidhet flamuri shtetëror te “Rrethi”

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 21:30
Foto ilustrim

Janë ndërlikuar përpjekjet për vendosjen e flamurit shtetëror të Kosovës te “Rrethi”, në hyrje të Prishtinës. Derisa zjarrfikësit po bëheshin gati ta nxirrnin flamurin shtetëror nga një veturë në të cilën po mbahej, ai është vjedhur.

Në ndërkohë është shtuar numri i qytetarëve dhe është shtuar edhe qarkullimi i veturave te “Rrethi”.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test