“Nuk lodhem për atë punë” – reagimi i Limajt për pagën e kryeministrit Haradinaj - Bota Sot
“Nuk lodhem për atë punë” – reagimi i Limajt për pagën e kryeministrit Haradinaj

Aktuale

E diel, 21 tetor 2018

“Nuk lodhem për atë punë” – reagimi i Limajt për pagën e kryeministrit Haradinaj

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 21:51
Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj nuk e ka komentuar vendimin e kryeministrit Ramush Haradinaj për rritjen e pagave të pjesëtarëve të kabinetit qeveritar.

I ftuar në emisionin “Debat D”, Limaj ka thënë se nuk i intereson vendimi për pagën e kryeministrit, por ka thënë se më shumë është i interesuar për punët që i bën qeveria.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test