Thaçi në një tavolinë me Lushtakun e Gashin në dasmën e Selimit - Bota Sot
Thaçi në një tavolinë me Lushtakun e Gashin në dasmën e Selimit

Aktuale

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Thaçi në një tavolinë me Lushtakun e Gashin në dasmën e Selimit

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 22:30
Foto nga dasma e vëllait të Sylejman Selimit.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është i ftuar në dasmën e vëllait të Sylejman Selimit.

Thaçi në këtë dasmë është i ulur në të njëjtën tavolinë me Dardan Gashin, zëvendëskryeministër në qeverinë e Ramush Haradinajt dhe Sami Lushtakun, ish-kryetar i Komunës së Skenderajt.

Gashi dhe Lushtaku kohë më parë morën pjesë në festën familjare të zëvendëskryeministrit Fatmir Limaj. Në këtë aheng që u organizua në odën e Limajt, Gashi dhe Lushtaku së bashku me Endrit Shalën, këshilltarin e Limajt, gjuajtën me armë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test