Driton Gashi dhe Shkëlzen Sopjani në Komisionin për mbikëqyrjen e AKI-së - Bota Sot
Driton Gashi dhe Shkëlzen Sopjani në Komisionin për mbikëqyrjen e AKI-së

Aktuale

E premte, 16 nëntor 2018

Driton Gashi dhe Shkëlzen Sopjani në Komisionin për mbikëqyrjen e AKI-së

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 07:42
Anëtarët e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë

Anëtarët e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë do të takohen me drejtorin e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë  Driton Gashi, dhe Inspektorin e Përgjithshëm të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Shkëlzen Sopjani.

Takimi do të mbahet në Kuvend, në ora 10:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test