Veseli pret në takim, Chris Danielson - Bota Sot
Veseli pret në takim, Chris Danielson

Aktuale

E martë, 13 nëntor 2018

Veseli pret në takim, Chris Danielson

Nga: A.S Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 09:29
Ilustrim

Kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli sot do të vizitojë drejtori i përgjithshëm për zgjerim në Bashkimin Evropian, Chris Danielson.

“Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, pret në takim z. Chris Danielson, drejtor i përgjithshëm për zgjerim, dhe Thomas Mayr Harting, drejtor i përgjithshëm i shërbimit evropian për veprim të jashtëm”, thuhet një njoftim për media nga zyra e Kuvendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test