Kryeministri Ramush Haradinaj takon ministrin e jashtëm gjerman - Bota Sot
Kryeministri Ramush Haradinaj takon ministrin e jashtëm gjerman

Aktuale

E hënë, 22 tetor 2018

Kryeministri Ramush Haradinaj takon ministrin e jashtëm gjerman

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 19:23
Ramush Haradinaj dhe Sigmar Gabriel

Ministri i jashtëm i Gjermanisë Sigmar Gabriel, ka arritur për vizitë zyrtare në Kosovë.

Zyrtari i qeverisë gjermane, është pritur edhe nga Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj në kabinetin e Qeverisë së Kosovës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test