Lulzim Peci për deputeten e VV-së: Mjerimi i krekosjes dhe i amaterizmit politik - Bota Sot
Lulzim Peci për deputeten e VV-së: Mjerimi i krekosjes dhe i amaterizmit politik

Aktuale

Lulzim Peci për deputeten e VV-së: Mjerimi i krekosjes dhe i amaterizmit politik

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 23:16
Lulzim Peci

Ish-diplomati i Kosovës, Lulzim Peci, që tash udhëheq me institutit KIPRED, ka shpërndarë një lajm të deputetes së VV-së, ku thotë se “Ambasadori amerikan nuk ka lidhje me liberalizimin e vizave”.

Këtë deklaratë Peci e ka quajtur mjerim politik, duke shtuar se kjo kujton “kujtojne kryetitujt e gazetave falangiste te VMRO-se ne Maqedoni”.

“Mjerimi i krekosjes me padituri dhe amaterizmit politik – keto deklarata po me kujtojne kryetitujt e gazetave falangiste te VMRO-se ne Maqedoni kunder diplomateve perëndimor”, ka shkruar Peci në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test