Takohen liderët e Ballkanit Perëndimor - Bota Sot
Takohen liderët e Ballkanit Perëndimor

Aktuale

Takohen liderët e Ballkanit Perëndimor

Më: 1 mars 2018 Në ora: 11:41
Liderët e Ballkanit Perëndimor

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është duke qëndruar në Sofje të Bullgarisë në një takim të liderëve të Ballkanit Perëndimor.

Në këtë takim po marrin pjesë edhe kryetari i Komisionit Evropian Junker, përfaqësuesja e politikës e sigurisë Federika Mogerini dhe komisionari evropian për politikën e fqinjësisë së mirë dhe negocijimit Johanes Hann.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test