Avokati Koci reagon ashpër: Popull hipokrit se jo mahi - Bota Sot
Avokati Koci reagon ashpër: Popull hipokrit se jo mahi

Aktuale

Avokati Koci reagon ashpër: Popull hipokrit se jo mahi

Nga: A.ZH Më: 8 mars 2018 Në ora: 16:38
Arianit Koci

Avokati i njohur Arianit Koci, ka komentuar festimin e festës së Gruas – 8 marsin.

Koci, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se femrat krejt vitin përbuzën, injorohen e maltretohen psiqikisht dhe me boksa, ndërsa për 8 marsin, dërgohen në darkë

Ai e ka quajtur popullin, hipokrit.

Më poshtë postimi i tij:

Krejt vitin përbuze, injoroje, mos del me te në mbrëmje, maltretoje psiqikisht, jepja nga një shuplakë, besa disa disa edhe boksa - kam informata të sakta - e pastaj për 8 mars dhuroi lule e del në darkë - nuk shkon. Popull hipokrit se jo mahi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test