Përfundon takimi mes ambasadorit Greg Delawie e liderëve nga Kosova, ja çka u vendos për demarkacionin! - Bota Sot
Përfundon takimi mes ambasadorit Greg Delawie e liderëve nga Kosova, ja çka u vendos për demarkacionin!

Aktuale

Përfundon takimi mes ambasadorit Greg Delawie e liderëve nga Kosova, ja çka u vendos për demarkacionin!

Më: 8 mars 2018 Në ora: 20:55
Kadri Veseli, Ramush Haradinaj dhe Hashim Thaçi

Ka përfunduar takimi mes ambasadorit amerikan, Greg Delawie dhe liderëve të partive politike dhe presidentit, i nisur para më shumë se një ore.

Nga ky takim bëhet e ditur se...

Lajmin e plotë mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test