Veseli takohet me deputetët e Listës Serbe - Bota Sot
Veseli takohet me deputetët e Listës Serbe

Aktuale

Veseli takohet me deputetët e Listës Serbe

Më: 13 mars 2018 Në ora: 11:12
Lista Serbe

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli në këto momente është në një takim me deputetët e Listës Serbe.

Këtë e konfirmojnë edhe nga kabineti i kryetarit Veseli të cilët bëjnë me dije se ka filluar takimi i Veselit me deputetët e Listës Serbe.

Takimi mes Veselit dhe deputetëve serbë po bëhet për t’i bindur ata ta votojnë Demarkacionin me Malin e Zi.

Ishte kryetari i Kuvendit ai që mbrëmë tha se tashmë i kanë votat për ta votuar këtë projektligj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test