Takohen Xhavit Haliti dhe Aida Dërguti - Bota Sot
Takohen Xhavit Haliti dhe Aida Dërguti

Aktuale

Takohen Xhavit Haliti dhe Aida Dërguti

Më: 13 mars 2018 Në ora: 13:20
Xhavit Haliti dhe Aida Dërguti

Deputetja Aida Dërguti, e cila është dorëhequr nga pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje dhe Xhavit Haliti i PDK-së, janë takuar dje gjatë ditës në një lokal në Prishtinë.

Mediat kan siguruar foto nga ky takim...

Për t'i shikuar fotot, klikoni KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test