Endrit Thaçi krenar për librin biografik të babait - Bota Sot
Endrit Thaçi krenar për librin biografik të babait

Aktuale

Endrit Thaçi krenar për librin biografik të babait

Më: 13 mars 2018 Në ora: 17:19
Hashim Thaçi dhe Endriti

Sot, në Londër presidenti Hashim Thaçi promovoi librin biografik “New State, Modern Statesman:Hashim Thaçi-A Biography”.

E padyshim që nuk kishte se si të mungonte dhe familja e tij, në veçanti djali i tij, Endriti.

Ai është shprehur i lumtur dhe krenar për librin e babait të tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka publikuar një fotografi me të, ku të dy të veshur mjaft elegant e të lumtur gjatë këtij momenti të rëndësishëm për Thaçin.

“Sot në promovimin e librit biografik për Babin në Londër #krenar” ka shkruar Endriti në fotografinë e publikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test