“Kushtet e Listës Serbe për ta votuar demarkacionin janë financiare” - Bota Sot
“Kushtet e Listës Serbe për ta votuar demarkacionin janë financiare”

Aktuale

“Kushtet e Listës Serbe për ta votuar demarkacionin janë financiare”

Më: 13 mars 2018 Në ora: 17:47
Kryetari i Partisë Progresive Serbe, Nenad Rashiq

Kryetari i Partisë Progresive Serbe, Nenad Rashiq, ka thënë se deputetët e Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës kanë disa kushte për të votuar pro ratifikimit tëdemarkacionit mes Kosovës dhe Malit të Zi.

Rashiq në një intervistë në RTK, ka thënë se deputetët e Listës Serbe kanë disa kushte për ta votuar ratifikimin e demarkacionit. Sipas tij këto kushte do të jenë kushte...

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test