As me Albinin as me Visarin – Ahmeti tregon pozicionimin e tij - Bota Sot
As me Albinin as me Visarin – Ahmeti tregon pozicionimin e tij

Aktuale

As me Albinin as me Visarin – Ahmeti tregon pozicionimin e tij

Më: 13 mars 2018 Në ora: 22:03
Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti

Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka folur për herë të parë pas largimit të tij nga Lëvizja Vetëvendosje. Ka thënë se nuk pajtohet me asnjërën nga palët se si e kanë interpretuar mos pajtimet në Vetëvendosje.

“Sa i përket asaj të vërtetës së kaluarës nuk pajtohem me asnjërën palë se si e kanë interpretuar dhe thjeshtë qëllimet që kanë qenë pse kam hyrë në Lëvizje u bë gati si, u bë konflikti qëllimi i krejt atyre gjërave se puna qe e kem bërë”, ka thënë Ahmeti.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test