Anëtari i VV-së i quan hajna Ahmetin dhe të dorëhequrit e tjerë - Bota Sot
Anëtari i VV-së i quan hajna Ahmetin dhe të dorëhequrit e tjerë

Aktuale

Anëtari i VV-së i quan hajna Ahmetin dhe të dorëhequrit e tjerë

Më: 13 mars 2018 Në ora: 23:18
Drdan Molliqaj dhe Boiken Abazi

Anëtari nga Shqipëria i Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, ka sulmuar përsëri deputetët e partisë dhe anëtarët e tjerë të cilët kanë dhënë dorëheqje nga partia.

Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Abazi i ka quajtur hajna të gjithë ata të cilët sipas tij mbajnë padrejtësisht mandatet e fituara nga VV, për cilët aktivistët e VV-së kanë sakrifikuar.

Abazi ka sulmuar edhe kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili javën e kaluar njoftoi për largimin e tij nga VV-ja.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test