Shtohen forca të sigurimit brenda Kuvendit - Bota Sot
Shtohen forca të sigurimit brenda Kuvendit

Aktuale

E premte, 19 tetor 2018

Shtohen forca të sigurimit brenda Kuvendit

Nga: G.B Më: 21 mars 2018 Në ora: 16:00
Kuvendi i Kosovës

Pas hedhjes së gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, në Kuvend janë shtuar forcat e sigurimit, ndërsa gazetarët nuk i lejojnë të kalojnë në pjesën tjetër, raporton gazetari i Bota sot.

Deputetët Glauk Konjufca dhe Albulena Haxhiu futen në sallë, mirëpo nuk prekën nga sigurimi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test