Milaim Zeka zbulon një skandal që sipas tij po ndodh në shkollat e Kosovës - Bota Sot
Milaim Zeka zbulon një skandal që sipas tij po ndodh në shkollat e Kosovës

Aktuale

Milaim Zeka zbulon një skandal që sipas tij po ndodh në shkollat e Kosovës

Më: 16 prill 2018 Në ora: 11:53
Milaim Zeka

Kuvendi i Kosovës po mban seancë plenare, në të cilën do të jenë në rend dite për diskutim pesë interpelanca dhe dhjetëra projektligje e propozim vendime tjera. Në këtë seancë deputeti nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, ka dhënë një informatë shqetësuese për shkollat në Kosovë.

Zeka thotë se...

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test