Thaçi dekoron me medalje presidenciale kryeministrin bullgar - Bota Sot
Thaçi dekoron me medalje presidenciale kryeministrin bullgar

Aktuale

Thaçi dekoron me medalje presidenciale kryeministrin bullgar

Më: 16 prill 2018 Në ora: 11:55
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar me medalje presidenciale, kryeministrin e Bullgarisë, Boyko Borissov

Borissov është dekoruar me medalje për kontributin e tij dhënë në lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

Kryeministri bullgar po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test